ثبت نام | ورود

آژانس اتومبیل مجازی، با امکانات کاملا واقعی

 

پدیده­ های مدرن عصر جدید امکانات جالب و مفیدی را در دسترس عموم جامعه قرار داده­ اند. در این میان بی شک رتبه اول خدمات رسانی آسان، از آن اینترنت و فضای مجازی خواهد بود. این تکنولوژی در راستای بهینه سازی ارائه خدمات در دسترس و مقرون به­ صرفه در نوع خود بسیار کم­ نظیر و کارامد به شمار می­رود.

امروزه به مدد دانش طراحی سایت، شما می­توانید به راحتی صاحب یک فروشگاه مجازی با بازده کاملا واقعی باشید! این امکان را دارید که در منزل خود بنشینید و مدیریت یک فروشگاه مجازی را با کمترین هزینه عهده ­دار باشید.

دنیای وب و طراحی سایت ابزار بسیار مفیدی در این زمینه است. به عنوان نمونه، طراحی سایت آژانس اتومبیل آنلاین باما، مورد موفق یک طراحی سایت تخصصی اطلاعات خودرو است که با هدف ایجاد فضایی امن و گسترده در زمینه خرید و فروش اتومبیل به وجود آمده و روز به روز با اقبال گسترده ­تری  روبه رو است.

فروشندگان و خریداران خودرو به جای تبلیغ در روزنامه­ ها یا مراجعه به پارکینگ­ ها و نمایشگاه­ های خودرو، به راحتی از طریق سایت باما خرید و فروش خودرو مورد نظر خود را انجام می­دهند.

 

طراحی سایت آژانس اتومبیل آنلاین

طراحی سایت آژانس اتومبیل آنلاین شامل آیتم­ های:

 

صفحه نخست:

در طراحی سایت صفحه نخست باما، به جای جذب گرافیکی کاربر، با به کارگیری آیتم ­هایی که در انتخاب خودرو مهم است کاربر را مستقیم به اطلاعات مورد نیاز می­رساند.

خرید خودرو:

در طراحی سایت آژانس اتومبیل آنلاین باما، آیتم ­ها طوری طراحی شده ­اند که کاربر به آخرین خودروهای ثبت شده با تمام  ویژگی­ های آن دسترسی داشته باشند.

معاوضه خودرو:

برای معاوضه خودرو کاربران نیازی به جستجو بین سایر تبلیغات را ندارند و مستقیما آیتم آن تعبیه شده است.

این امکانات در وب سایت باما با آیتم­ های نمایشگاه، گوش به زنگ، فروش خودرو، بررسی خودرو و قیمت خودرو کامل شده است.  طراحی سایت باما، شامل پیکیج کامل، ساده و پرسرعت است و همین دلیلی بر پیشی گرفتن آن بر سایر رقبا می­باشد.

بدیهی است کاربران می­توانند با طراحی سایت مشابه و حتی نمونه ارتقاء یافته سایت باما رونق چشمگیری در تجارت شخصی خود داشته باشند.

با توجه به بخش­ های مختلف طراحی سایت تنوع و کیفیت هر یک از این بخش­ها، تاثیر مستقیمی بر تعرفه آن قسمت و قیمت طراحی سایت دارد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.   

 

 

بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی۱

بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ۲

بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ۳

بسته طراحی و اجرای فروشگاه اینترنتی انتخابی

صفر تا صد راه اندازی سایت

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده ی صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

کلمات کلیدی: