graph

تبلیغات وب سایت

اگر کاربر همیشگی اینترنت هم نیستید و هر از گاهی به دنیای بی انتهای مجازی سری می زنید باز هم احتمال زیادی دارد که با صفحات تبلیغاتی مستطیلی رنگارنگی بر خورد کنید که در اندازه ها و طرح های مختلف جلوی چشمان تان می رقصند و می خواهند به آنها توجه کنید. نام این کادرهای رنگین «بنر» است. بنرها از رایج ترین انواع تبلیغات اینترنتی هستند و شاید مهم ترین نمود خلاقیت های تصویری و گرافیکی آگهی های اینترنتی باشند که توجه کاربران و شرکت های تجاری را به خود جلب می کند. جهت دریافت اطلاعات از طراحی بنر وب سایت خود با واحد مشاوره تماس بگیرید.

تابلو های تبلیغاتی

تابلو های تبلیغاتی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی موثر برای جلب توجه عموم مردم استفاده میشود که چون در اذهان عده زیادی از مردم تاثیر میگذارد و باقی میماند، باید دارای ویژگی های منحصر به فرد، در عین حال ساده و قابل فهم باشد که قطعاً یکی از عوامل و فاکتور های موثر تبلیغاتی به شمار می آید. یک تابلوی تبلیغاتی مناسب در اولین نگاه مخاطب تاثیر خود را خواهد گذاشت پس یک طراحی متفاوت و خلاق، مسیر تجارت شما را میتواند تحث تاثیر قرار دهد. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره تماس حاصل فرمائید.

ست اداری

شامل طرح های کارت ویزیت، سربرگ، پاکت نامه، طرح سی دی و پوشه ها می باشد که ابزار مهم یک سازمان برای انجام امور اداری روزانه می باشد .یک ست اداری میتواند بسته به نوع شرکت و سازمان و فعالیتی که انجام میدهد متفاوت باشد.ست اداری یک سازمان نیز همانند لوگو میتواند بیانگر شخصیت، کار و فعالیت یک سازمان باشد. شما میتوانید با دریافت مشاوره از کارشناسان ما در امور طراحی، اقدام به طراحی بسته ست اداری خود نمایید.

پوستر

پوستر یک نشان تبلیغاتی است که به دلیل رنگ بندی های متنوع و زیبایی، نقش به سزایی در اذهان عمومی دارد. از آنجاییکه یک پوستر نقش مهمی در معرفی شما یا محصول شما دارد شما میتوانید با داشتن یک پوستر خوب از خیلی از رقبا تجاری خود پیشی بگیرید. شما می توانید پوستر خود را با عکس هایی خاص و طراحی خلاقانه برای شمار زیادی از مشتریان جذاب کنید.داشتن بنر در طراحی سایت نیز چونین است انتخاب بهترین روش برای داشتن یک پوستر خوب باعث به نمایش گذاشتن اهداف شما برای تامین نیاز های خریداران و فروشندگان می باشد.

بروشور و کاتالوگ

بروشور ها و کاتالوگ ها لیستی از کالاها و خدمات با توصیفات و هزینه ها در خرید و فروش می باشند که به صورت متنی و چاپی یا فایل های الکترونیکی روی یک سی دی و یا طراحی سایت شما میتوانند ارائه شوند. بروشور ها و کاتالوگ ها میتوانند فهرستی ازکالاها یا خدمات سازمان به همراه عکس های مربوطه باشند که با چیدمانی منحصر به فرد سعی در جذب مخاطب دارند. بروشور ها و کاتالوگ ها به دلیل آسانی در دسترس بودن و داشتن اطلاعات مفید، نقش مهمی را در ارتباط با مخاطبین بازی میکنند. از این رو واحد آتلیه گرافیک خدمات طراحی کاتالوگ های چاپی و الکترونیکی را بر طبق نیاز مشتریان انجام خواهد داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره به بخش مشاوره مراجعه کنید.

لوگو

لوگو یک نشان ساده خلاقانه و زیبا است .لوگو یک شناخت سریع از سازمان شماست، لوگو ایجاد حس صداقت و اعتماد است و در عین حال می تواند برعکس همه این ها هم باشد . لوگو معرف شرکت و تجارت شما و یا خدمتی است که ارائه می دهید لوگو در طراحی سایت شما اهمیت دارد. به طور معمول یک لوگو از نوشته ،اشکال ، رنگ و حجم تشکیل می شود که هرکدام از این مولفه ها می توانند بیان گر یک نشانه خاص باشند. لوگوها بنا بر نوع کسب و کار و تجارت سازمان میتوانند متفاوت باشند. لوگوی سازمان شما میتواند بیانگر شخصیت سازمان شما باشد. شرکت فراکارانت با استفاده از دانش فنی و تجربه خود سعی در ارائه مشاوره هرچه بهتر به شرکت ها و سازمان ها در امر انتخاب و طراحی نشانه و لوگو دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و در یافت شرایط طراحی لوگو با واحد مشاوره تماس بگیرید.

آتلیه گرافیک

امروزه تبلیغات ناگزیر شرکت و موسسات کوچک و بزرگ برای ماندگاری و بزرگ شدن است، حال یک ایده خلاقانه می تواند تمایز را برای بهتر دیده شدن ایجاد کند. آری ، ما توانستیم حرفی که همیشه زده می شد را به عمل تبدیل کنیم.

whatsapp

برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

closewhatsapp
onewhatsapp

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

فهرست