مشاوره در طراحی اپلیکیشن موبایل

استراتژی و برنامه در طراحی اپلیکیشن موبایل همه چیز است

داشتن اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارهای فعال می تواند تاثیر بسزایی در رونق آن کسب و کار و کاهش هزینه های بسیاری را به ارمغان آورد.

شاید تا امروز به این فکر نکرده اید که اپلیکیشن موبایل می تواند بر رشد کسب و کار شما تا ۳۰۰% کمتر از یکسال تاثیر بگذارد.

مشاورین ما راه را به شما نشان خواهند داد و شما را با کمترین دغدغه به جمع کسب و کارهای موفق دیجیتال رهنمون می گردند.

هرچند بسیاری از اپلیکیشن های موبایل خود یک کسب وکار هستند اما هرگاه تحلیل دقیق و پلانهای مارکتینگ به همراه طراحی هوشمندانه رابط کاربری و مشاوره استراتژیک را قبل از ورود به مرحله برنامه نویسی و تولید اپلیکیشن موبایل طی نکرده باشند احتمال موفقیت زیادی نداشته و با تعداد دانلود به جمع اپلیکیشن های بدون استفاده می روند.

درمقابل مشاوره دقیق می تواند ضمن ایجاد شرایط یک استارت موفق وکم هزینه در ارائه راه با با ارائه بروزآوری های هوشمندانه راه را برای موفقیت نهائی آن کسب وکار فراهم آورند.

ماژول ها و فرآیندها

اگر یک اپلیکیشن موبایل را به عناصر مستقل از همه تجزیه کنیم در عموم موارد شما در ۳ بخش اصلی نیاز به برنامه نویسی دارید. بخش کاربر –پردازش سرور- بخش مدیریت در هریک از این بخش ها با توجه به استراتژی و طرح و نقشه کار با بکارگیری ابزارهای مرتبط با موبایل مانند مکان – دوربین – اسکن – لیست تماس – نوتیفیکیش – گالری عکس و… ماژول هایی تولید می شود که با ارتباط با هم یک اپلیکیشن موبایل موفق را خلق می نماید.

شما را به ماژولها و امکانات تکراری محدود نمی کنیم

بسیاری از ماژولها به صورت آماده وجود داشته و بسیاری دیگر نیاز به تعریف دارند.حجم مخاطب پیش بینی شده برای دوره پروژه در نوع طراحی ماژولها و زبان برنامه نویسی آنها بسیار تاثیر دارد تاآنجا که ممکن است با اشتباه در این موضوع یک طرح بسیار هوشمندانه به یک شکست تبدیل شود.

از این فرایندها باید صحیح و دقیق طراحی و اجرا شوند.

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری UX/UI

UX/UI یک موضوع دوگانه است از این رو باید به شکلی طراحی شود که نشان از استقلال اپلیکیشن شما با دیگر اپلیکیشن های موجود روی موبایل ایجاد کند و از یک سو باید با تجربه قبلی کاربر در کار با سایر برنامه های موبایل همگونی داشته باشد.

طراحی دقیق با کیفیت و با ریزه کاری های لازم طی مراحل متعددی فراهم می آید هرچند اصالت یک برنامه از ایده و روشهای اجرای فرایندها و سرعت اجرای آن برگرفته می شود اما هرگز بدون یک طراحی گرافیک مستقل و زیبا درهای موفقیت گشوده نمی شود.

تجربه ذهنی کاربران ابتدا گرافیک و طراحی هوشمندانه را حس می کند و سپس به کیفیت کدها و فرآیندها می رسد لذا بدون UX/UI عالی پیشرفت کار کند و گاهی ناممکن است.

برتری خود را با طراحی بهترین UX/UI در ذهن کاربر حس کنید

برنامه نویسی سمت سرور و کلاینت

زبان برنامه نویسی، مدل برنامه نویسی و تبحر در برنامه نویسی سه عامل سرنوشت ساز در موفقیت یک اپلیکیشن موبایل است.

حتما تا امروز اپلیکیشن های زیادی را بر روی گوشی خود نصب کرده اید و بدلیل عملکرد ضعیف آن را حتی چند ساعت هم نگه نداشته اید.

امروزه هر برنامه نویس آماتوری می تواند با استفاده از ابزارهای متنوع ادعای تولید یک اپلیکیشن حرفه ای موبایل داشته باشد اما در عمل موضوع تفاوت بسیار زیادی دارد که کوچکترین تیمهای برنامه نویسی حرفه ای از۴ تا ۵ نفر برنامه نویس زبده تشکیل می شود مگر آنکه قرار بر استفاده از کتابخانه های آماده منابع باشد و یا محدودیت های مالی ما را به انتخابی محدودتر هدایت نماید.

برنامه نویسی هوشمندانه صحیح و حرفه ای رمز پایداری و گسترش سریع اپلیکیشن شماست

برنامه های اپلیکیشن های ios، اندروید همه در سمت کلاینت اهمیت دارند و هم در سمت مرور زبانهای مختلفی برای این موضوع بکار گرفته می شود که بسته به نوع پروژه انتخاب صحیح آنها بسیار مهم است.

خدمات نگهداری و بروزآوری

یک اپلیکیشن موبایل بدون خدمات مشخص و تدوین شده نگهداری و توسعه هرگز در مسیر رشد را حرکت نخواهد کرد.

بسیاری از اصلاحات و تغییر مسیرها در حین بهره برداری در اپلیکیشن روی می دهد و می بایست از همان ابتدای این مرحله بسیار مهم را کاملا دقیق و جدی پیش بینی کرد.

در بسیاری از موارد اپلیکیشن ها در طی یک سال بارها و بارها اصلاح مسیر و عملکرد می دهند و تیم نگهداری در حد تیم برنامه نویس حرفه ای حفظ می شود.

بروزآوری رمز حرکت صحیح در مسیر پیشرفت یک اپلیکیشن موبایل است.

مشاوره

برای طراحی اولیه پیش بینی ماژولها و فرآیندها، طراحی UXوUI برنامه نویسی سمت سرور و کلاینت و خدمات نگهداری و بروزآوری مشاورین زبده فراکارانت آماده ارائه خدمات می باشند.

whatsapp

برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

closewhatsapp
onewhatsapp

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

فهرست