pre-loader

نکات مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت ارز دیجیتال

در مقاله‌های پیشین سعی کردیم تا مفاهیم ارز دیجیتال و رمزارز را به طور ساده بیان کنیم. سپس درباره اهمیت طراحی سایت ارز دیجیتال به عنوان یک زیرساخت مهم در کسب و کارهای حوزه ارز دیجیتال صحبت نمودیم. در ادامه قصد داریم بدانیم نکات مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت ارز دیجیتال چیست؟

نکات مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت ارز دیجیتال

تضمین تعهدات

در انتخاب شرکت طراحی سایت ارز دیجیتال مهم ترین موضوع تضمین تعهدات است. در واقع شرکت در مقابل آن چیزی که ادعا می‌کند می‌تواند ارائه دهد، باید به مشتری تحویل دهد. این تضمین گاهی بر اساس مطالعات، رزومه و سوابق آن مجموعه می‌باشد. پس اگر وارد یک حوزه مالی و بانکی می‌شوید، اعتماد به زیرساخت سایت برای درست و دقیق انجام دادن فرآیندها، اتوماسیون سریع و صحیح باید وجود داشته باشد.

پشتیبانی

استفاده از اسکریپت هایی که در خارج از ایران وجود دارند، شاید راهکار افرادی باشد که علاقه ورود به این حوزه را داشته، اما سرمایه کافی ندارند. توصیه اکید آن است که هیچ گاه وارد این بحث نشوید، زیرا عملیات پشتیبانی و پاسخ گویی نسبت به اصلاح اشکلاتی که در گذر زمان برای توسعه و رفع مشکلات چنین سایتی شکل می‌گیرد فقط در یک صورت امکان پذیر است. در حالتی که با شرکت تولید کننده این برنامه همکاری داشته باشید.

گارانتی و حفظ امنیت

در بازار فعلی  با توجه به آن که دانش کافی در این حوزه وجود ندارد و میزان تقاضا بالا می‌باشد، تعداد زیادی شرکت وجود دارند که با پشتوانه یک اسکریپت خارجی مدعی توانایی طراحی یک وب سایت ارز دیجیتال می‌شوند. اما واقعیت ان است که این اسکریپت‌ها برای انجام عملیات، به شکل جدی مورد ارزیابی قرار نگرفته‌اند و حفره های امنیتی مشخص نیست. حتی ممکن است در داخل ابزارهایی برای سرقت اطلاعات و اموال مردم داشته باشند. بنابراین طراحی یک وب سایت ارز دیجیتال بسیار حساس تر از سایر طراحی ها در حوزه اطلاع رسانی و فروشگاهی و … می‌باشد. زیرا صاحب کسب و کار باید بتواند از تمام جزئیات سایت جهت توسعه مطلع باشد. راهکار این موضوع نیز آن است که تحت گارانتی شرکت طراحی سایت ارز دیجیتال باشد.

کیفیت

چنین مجموعه‌ای از امکانات که قرار است نقش آفرینی یک کسب و کار موفق را داشته باشد، نمی‌تواند در قالب یک هزینه کوچک اتفاق بیفتد. ابعاد طراحی سایت ارز دیجیتال برای مجموعه‌های بزرگ در زمان حاضر (شهریور۹۹) بیش از صد میلیون هزینه تیم تولید باشد. برای راه اندازی اولیه حدود صد تا دویست میلیون به دلیل زمان بر بودن اجرا نیز هزینه لازم است. در بهترین حالت اجرای این کار توسط مجموعه هایی با میزان تجربه بالا و انجام عملیات مشابه در گذشته،می‌تواند مقداری از هزینه کاهش دهد.

اما در بازار با ارقامی مواجه می‌شوید که به سختی می‌توان با آن‌ها به یک فروشگاه یا سایت با امکانات خوب دسترسی پیدا کرد. بنابراین اعتماد به این شرکت‌ها دشوار است. در این بازار هنوز هیچ گونه صرفه جویی شکل نگرفته است.

اگر امروزه می‌توان یک فروشگاه اینترنتی را با هزینه پایین برای مثال بیست تا سی میلیون، در اختیار داشت، به دلیل تعدد در انجام عملیات طراحی سایت فروشگاهی در سطح جهان و در طول زمان می‌باشد. در واقع طراحی سایت فروشگاهی به یک محصول مکرر و معتبر در سراسر دنیا تبدیل شده است.

اما تعداد سایت‌های طراحی شده و تعداد تیم‌هایی که به صورت حرفه‌ای بر سایت‌های ارز دیجیتال کار کرده‌اند، هنوز به عددی نرسیده که بتوان با هزینه اندک به آن دسترسی پیدا کرد و مسئولیت‌های بزرگ آن چون امنیت اطلاعات کاربران، پردازش صحیح اموال و… را نیز در کنار آن داشت.

تجربه

بنابراین در انتخاب شرکت وجود رزومه فردی، سوابق شرکت، رفتار شرکت، مجوزهای شرکت، جنس قرارداد و تشریح موضوع، مواردی است که مشتری را به این باور می‌رساند کار به صورت حرفه‌ای انجام می‌شود. متاسفانه با تصمیم گیری غلط افراد علاوه بر از دست دادن زمان و هزینه، عواقب بزرگی پیش روی آن‌ها قرار می‌گیرد. اما با انتخاب درست و هزینه مناسب از این عواقب ناگوار در بازار جلوگیری خواهد شد.

در مطالب بعدی قصد داریم با موضوعات زیر بیشتر آشنا شویم:

انواع سایت ارز دیجیتال

فرآیندهای اصلی و فرعی در طراحی سایت ارز دیجیتال

اجزای مورد نیاز در طراحی سایت ارز دیجیتال

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مجموعه فراکارانت، تماس بگیرید.

سایر مقالات مرتبط:

طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی سایت پرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

karait-editor ۱۱ام شهریور, ۱۳۹۹


برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

منو