ثبت نام | ورود
پشتیبانی | مشاوره | تماس با ما | ۸۸۷۷۳۰۷۱ ۲۱ (۹۸+)

طراحی سایت شخصی حرفه ای

امروزه اینترنت یکی از اولویت­ های اساسی عصر ارتباطات است. چند دهه پیش شاید طراحی وب­ سایت شخصی یک ایده لوکس و جزء پرستیژ کاری افراد یا ارگان­ها محسوب می ­شد. اما با تیدیل اینترنت به جزء جدایی ناپذیر زندگی مدرن، طراحی سایت و داشتن یک وب سایت شخصی اولویتی غیر قابل اجتناب است که دور ماندن از مزایای آن شما را از قافله پر سرعت تکنولوژی عقب می اندازد.

طراحی وب سایت شخصی برای افراد یا ارگان­هایی که هدف مشخص و حرفی برای گفتن دارند ابزاری قدرتمند و زود بازده است است. برای طراحی سایت شخصی شما باید هدف و برنامه مشخصی برای طراحی وب سایت شخصی داشته باشید. آیا وب سایت شما صرفا به منظور حضور و دیده شدن در فضای مجازی است؟ یا هدف فراتری دارید و به دنبال گسترش کسب و کار خود می­ باشید؟ یا حتی به دنبال بهره ­برداری خاص هستید؟ گاه برای مکاتبات رسمی با شرکت­ ها و ارگان­های خاص نیاز به ایمیلی با نام منحصر به فرد خود دارید و این تنها زمانی امکانپذیر است که آدرس وب سایت شخصی خود را داشته باشید.

 

موارد ذکر شده دیدگاهی منطقی برای لزوم طراحی سایت شخصی حرفه ای است. با طراحی سایت شخصی شما می­ توانید:

▪ نظرات و ایده ­های خود را به عموم عرضه کنید.

▪ مرزهای جغرافیای را بشکنید و در سطح  کشور و جهان دیده شوید.

▪ در زمینه شغلی موفقیت روز­افزونی را پیش رو داشته باشید.

▪ ایده ­ها و تجربیات شخصی خود را به ثروت تبدیل کنید.

▪ به صورت هدف­مند جذب مخاطب کنید.

طراحی سایت شخصی حرفه ای

 

 

طراحی سایت شخصی حرفه ای فرایندی کاملا حرفه ­ای است که به دلیل دخالت مستقیم شخص صاحب وب سایت حساسیت طراحی سایت آن دو چندان است. به علاوه افزایش بازدید از وب سایت شخصی شما، آن را مبدل به ابزاری حرفه ­ای در دستان شما  می ­سازد بنابراین مراجعه به یک گروه طراحی سایت حرفه ­ای و باتجربه، برای نیل به این مقصود غیرقابل اجتناب می­نماید.

شرکت فراکارانت با قریب به دو دهه تجربه در زمینه طراحی وب سایت و بهره مندی از کارشناسان و مشاوران خبره آماده ارائه خدمات به شما می باشد. و با پشتیبانی قوی حتی پس از اتمام پروژه در خدمت شما خواهد بود.

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.

 

سایر مقالات مرتبط

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ۱

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ۲

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی ۳      

بسته طراحی سایت اطلاع رسانی انتخابی

 

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

کلمات کلیدی:
فاکتورهای کلیدی و آیتم های تخصصی طراحی سایت واحد تولید محتوا ۱۰ام تیر, ۱۳۹۶