مشاوره: 23087 21 (98+)

طراحی سایت در سال ۱۳۹۵

با عرض تبریک سال ۱۳۹۵ به تمامی هم وطنان عزیز و آرزویی سالی خوش در این مقاله از طراحی سایت قصد داریم به اهمیت پروسه طراحی سایت در سال جدید و نقش طراحی وب سایت در رونق کسب و کار است. در گذشته مقالاتی در مورد تفاوت ui و ux در طراحی سایت و همچنین موارد دیگر نوشتیم که مطالعه آنها میتواند کمک فراوانی به شما در فهمیدن اهمیت این قضیه خصوصا برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی است پس با من همراه باشید.

نرم افزار طراحی سایت

طراحی سایت در سال جدید

برای اینکه بتوانید در سال جدید به موفقیت در کسب و کار آنلاین خود برسید باید بتوانید روند بازار و سلیقه کاربرها را بشناسید. در دنیای وب امروز تنوع سایت ها بسیار زیاد شده و دیگر نمیشود مثل قبل با طراحی یک سایت ساده کاربر را راضی کرد. کاربران امروزی بسیار سخت گیر تز شده اند و هر سایتی را قبول ندارند.

سایتی که بتواند پاسخگوی تمامی نیازهای کاربران باشد نیاز به تحقیق و توسعه چند ماهه دارد و همانطور که قبلا در مورد مراحل راه اندازی سایت نوشتم. باید قبل از شروع برای هر بخش از سایت از هاست و دامنه تا سیستم مدیریت محتوی و حتی فرم تماس باید برنامه ریزی کنید و از طریق روش های تست A/B ببینید کدام طراحی سایت بهترین بازدهی را برای کاربران شما دارد.

پیش بینی ها نشان میدهد در سال جدید استفاده از طراحی سایت فلت گسترش پیدا کند و اگر دقت کرده باشید غیر از پروژه های طراحی سایت در دنیای فیلم و انیمیشن و حتی تبلیغات مشاهده میکنید که استفاده از عناصر دو بعدی و فلت بسیار فراگیر شده است. این عناصر بسیار زیباتر هستند و بر خلاف عناصر سه بعدی و فلش که حجم زیادی در سایت اشغال میکند و باعث کاهش سرعت سایت میشود این بخش های فلت و دوبعدی هم زیبایی ظاهری بیشتری دارند و هم حجم بسیار کمی دارند و نتیجه آن لود شدن سریع سایت شماست و افزایش چشمگیر سرعت

در سال جدید برای اینکه طراحی سایت مطمئن و درآمد زایی داشته باشید باید نیاز بازار سنجیده شود و حتما قبل از اینکه بخش جدیدی به سایت اضافه کنید از تست A/B استفاده کنید. یعنی دو نسخه جدید و قدیم از سایت را برای درصدی از کاربران نمایش دهید و ببینید کاربران با کدامیک ارتباط بهتری برقرار میکنند و تعامل بیشتری دارند که همین به شما کمک میکند رفتار کاربران را بسنجید و هر کدام بهتر بود از همان به عنوان اینترفیس اصلی سایت استفاده کنید.

کلمات کلیدی:
سه شنبه ها صبح قبل از صرف صبحانه یک مقاله رایگان در خصوص دیجیتال مارکتینگ و نحوه بکار گیری آن برای فروش بیشتر ازما دریافت کنید