ثبت نام | ورود
پشتیبانی | مشاوره | تماس با ما | ۲۳۰۸۷ ۲۱ (۹۸+)

طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی ها

 

تبلیغات به عنوان یکی از ارکان اصلی فرآیند بازاریابی و فروش مرحله ای اساسی در معرفی محصولات و خدمات هر سازمان است. به علاوه ثبت نیازمندی ها و آگهی های مشاغل مختلف زمینه ساز طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی ها شده است.

داشتن بالاترین بازدهی طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی ها منوط به آمار بازدید بالا است که لازمه آن قرار گرفتن در نتایج نخست موتورهای جستجوی گوگل است. طراحی گرافیکی خاص و سئوی مناسب و بهره گیری از بازاریابی اینترنتی نیز از دیگر عواملی است که می تواند نتایج رضایت بخشی را برای طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی ها به ارمغان آورد.
در طراحی سایت تبلیغات و نیارمندی ها دسته بندی های اصلی و فرعی تبلیغات و نیازمندی ها مثلا استانی، مشاغل و … مهم و تعیین کننده است. در طراحی سایت نیازمندی ها و تبلیغات فضاهایی باید برای درج تبلیغات رایگان، ویژه و … وجود داشته باشد. طراحی صفحه ای برای ارسال خبرنامه و آگهی ها به ایمیل اعضای سایت می تواند سایت شما را در ذهن آنها ثبت کند.
بخشی هم برای ثبت نام، نمایش لیست اعضا و فرم های تماس در طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی ها در نظر گرفته می شود. صفحه ای برای نمایش تعرفه بسته های تبلیغات، ارسال متن و محتوا و ویرایش آن و پرداخت آنلاین در طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی ها نیز مورد نیاز است. در نظر گرفتن امکان برقراری ارتباط بازدیدکنندگان با شرکت های مربوطه نیز می تواند با درخواست سفارش دهنده طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی ها در نظر گرفته شود.
نمایش تعداد کل بازدیدها در روز و ماه جاری می تواند در بخش آمار سایت طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی ها گزارش شده و تاثیر مثبتی برای دریافت سفارش آگهی برای سایت داشته باشد.

در طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی ها مواردی همچون لود شدن سریع، امنیت و پشتیبانی مناسب سایت از عوامل اساسی در میزان اعتبار سایت به شمار می آید. همچنین استفاده از قابلیت بروزرسانی اتوماتیک سایت و پنل مدیریتی ساده گزینه هایی در راستای افزایش آمار بازدید و استفاده هرچه بیشتر از سایت شما خواهند بود.

 

طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی ها

برخی صفحاتی که می توانند در طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی ها وجود داشته باشند:

 

۱- دسته بندی های اصلی و فرعی
۲- تبلیغات رایگان، ویژه و …
۳- خبرنامه و آگهی های ارسالی
۴- ثبت نام آنلاین
۵- تعرفه ها
۶- ارسال و ویرایش متن
۷- پرداخت آنلاین خرید خدمات از سایت
۸- برقراری ارتباط با شرکتهای آگهی دهنده

 

 

با توجه به بخش­ های مختلف طراحی سایت تنوع و کیفیت هر یک از این بخش­ها، تاثیر مستقیمی بر تعرفه آن قسمت و قیمت طراحی سایت دارد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.   

 

 

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی وب سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی وب سایت بپرسید

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

استفاده از تصویر در طراحی وب سایت

 استفاده از جاوا در طراحی وب سایت 

طراحی وب سایت و انتخاب رنگ ها

۷ نکته مهم در طراحی وب سایت

قیمت طراحی وب سایت

 

 

بسته های مرتبط برای طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی ها:

 

بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی۱ بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ۲ بسته طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی ۳ بسته طراحی و اجرای فروشگاه اینترنتی انتخابی

 

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است…

 

مقایسه پلانهای خدمات و محصولات فراکارانت         نمونه کارهای طراحی وب سایت      مقالات خدمات دیجیتال مارکتینگ        مشخصات خدمات و محصولات فراکارانت

 

 

 

کلمات کلیدی:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.