ثبت نام | ورود

طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی ها

تبلیغات به عنوان یکی از ارکان اصلی فرآیند بازاریابی و فروش، مرحله‌ای اساسی در معرفی محصولات و خدمات هر سازمان است. به علاوه ثبت نیازمندی‌ها و آگهی‌های مشاغل مختلف زمینه ساز طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی‌ها در فضای دیجیتال امروز شده است.

داشتن بالاترین بازدهی طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی ها منوط به آمار بازدید بالا است که لازمه آن قرار گرفتن در نتایج نخست موتورهای جستجوی گوگل می‌باشد. طراحی گرافیکی خاص، سئوی مناسب و بهره گیری از بازاریابی اینترنتی نیز از دیگر عواملی است که می تواند نتایج رضایت بخشی را برای سایت شما به ارمغان آورد.

طراحی سایت نیازمندی‌ها وتبلیغات چه امکاناتی دارد؟

در طراحی سایت تبلیغات و نیارمندی ها دسته بندی‌های اصلی و فرعی تبلیغات و نیازمندی‌ها مثلا استانی، مشاغل و … مهم و تعیین کننده است. هم‌چنین فضاهایی باید برای درج تبلیغات رایگان، ویژه و … وجود داشته باشد. طراحی صفحه ای برای ارسال خبرنامه و آگهی‌ها به ایمیل اعضای سایت موجب می‌شود تا سایت شما همواره در ذهن مخاطب بماند.

بخشی هم برای ثبت نام، نمایش لیست اعضا و فرم های تماس در طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی ها در نظر گرفته می‌شود. صفحه ای برای نمایش تعرفه بسته های تبلیغات، ارسال محتوا،  ویرایش محتوا و پرداخت آنلاین در طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی ها نیز مورد نیاز است.

در نظر گرفتن امکان برقراری ارتباط بازدیدکنندگان با شرکت‌های مربوطه نیز می‌تواند با درخواست سفارش دهنده طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی‌ها در نظر گرفته شود.

نمایش تعداد کل بازدیدها در روز و ماه جاری می‌تواند در بخش آمار سایت طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی‌ها گزارش شود. این موضوع تاثیر مثبتی در دریافت سفارش آگهی می‌تواند ایجاد نماید.

در طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی‌ها مواردی همچون لود شدن سریع، امنیت، به روز رسانی و پشتیبانی مناسب سایت از عوامل اساسی در میزان اعتبار سایت به شمار می آید. زیرا در غیر این صورت کاربر با یک سایت کند و غیر قلابل استفاده روبه رو شده و به راحتی سایت را ترک خواهد کرد.

 

niazmandi

برخی صفحاتی که می توانند در طراحی سایت تبلیغات و نیازمندی ها وجود داشته باشند:

۱- دسته بندی های اصلی و فرعی
۲- تبلیغات رایگان، ویژه و …
۳- خبرنامه و آگهی های ارسالی
۴- ثبت نام آنلاین
۵- تعرفه ها
۶- ارسال و ویرایش متن
۷- پرداخت آنلاین خرید خدمات از سایت
۸- برقراری ارتباط با شرکتهای آگهی دهنده

با توجه به بخش­ های مختلف طراحی سایت تنوع و کیفیت هر یک از این بخش­‌ها، تاثیر مستقیمی بر تعرفه آن قسمت و قیمت طراحی سایت دارد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما  تماس بگیرید.   

صفر تا صد راه اندازی سایت و طراحی وب سایت

سوالاتی که باید از شرکت طراحی وب سایت بپرسید

طراحی وب سایت و نکات اصلی آن

۷ نکته مهم در طراحی وب سایت

کلمات کلیدی:
طراحی سایت مدیر سایت ۱ام آذر, ۱۳۹۵