× صفحه اصلی میزبانی وب طراحی سایت ثبت دامنه ابزارهای ارتقاء مقالات نمونه کارها پرسش و پاسخ درباره ما دیجیتال مارکتینگ تماس با ما پشتیبانی ثبت نام ورود

شرکت ها و موسسات

طراحی سایت و بهبود سایت موجود

معرفی صحیح شرکتها و موسسات از طریق وب با طراحی سایت کار آمد امروزه ضرورتی اجتناب ناپذیر است. از سوی دیگر امکان بهبود وب سایت موجود و رفع نواقص آن در راستای حفظ موقعیت سایت و موتورهای جستجو از دیگر روش های طراحی وب سایت است.

میزبانی وب اطلاعات (هاستینگ)

شرکت ها به فضایی مطمئن جهت میزبانی و سرویس های ایمیل خود نیاز دارند. گاهی یک ایمیل ارزش زیادی برای شرکت دارد و نباید به سادگی از کنار اهمیت این سرویس گذشت.

معرفی کامل محصولات و خدمات در طراحی سایت

معرفی کامل محصولات و خدمات در فرآیند طراحی سایت از جمله اتفاقاتی است که باید با رعایت اصول تخصصی طراحی، موجبات معرفی دقیق شرکت را نزد مشتریان فراهم آورد.

طراحی انواع کاتالوگ و خدمات

فدر کنار وجود یک وب سایت کامل، طراحی کاتلوگ، بروشور، و سایر موارد چاپی تکمیل کننده کمپین معرفی صحیح و یکپارچه شرکت بوده و این خدمات در آتلیه گرافیک انجام میشود.

طراحی انواع کاتالوگ آنلاین

کاتالوگ آنلاین نمونه مشابه کاتالوگ چاپی است لیکن به صورت آنلاین ورق خورده و در روند مذاکرات فروش و بازاریابی راه دور بسیار موثر میباشد.

طراحی وایجاد بخش دانش محور در سایت

بسیاری از شرکت ها برای افزایش بازدید کننده و جذب مخاطب نیازمند داشتن ماژول های دانش محور میباشند. طراحی صحیح وقابل توسعه این بخش ، امکان رشد خودکار و موفقیت وب سایت را در بر خواهد داشت.

طراحی و ایجاد بخش مقالات و فروم و وبلاگ

در طراحی سایت در راستای توسعه مخاطب، بخش مقالات و فروم و بلاگ میتواند در بهبود موقعیت سایت در موتورهای جستجو و در دیدگاه مخاطب، بسیار تاثیرگذار باشد.

طراحی و راه اندازی سیستم CRM , Helpdesk

طراحی سیستم های اتوماسیون مورد نیاز شرکت ها در یک وب سایت موفق از ارکان اصلی میباشد.

عکاسی صنعتی از محصولات

خدمات عکاسی صنعتی با کیفیت، رنگ و لعاب لازم را به وب سایت شما خواهد داد.

طراحی و ایجاد و انواع بنرهای تبلیغاتی

هر وب سایت در کمپین تبلیغاتی خود نیازمند بنری گویا و جذاب میباشد و برقرای هماهنگی لازم در این طراحی با سناریو و هدف وب سایت امری کاملاً کارشناسی و تخصصی است.