pre-loader

اجزای سایت ارز دیجیتال چیست؟

این مقاله با هدف معرفی اجزای سایت ارز دیجیتال نوشته شده است. همان طور که در مقاله‌های پیشین گفته شد، طراحی یک سایت شامل دو بخش اصلی است: بخش برنامه نویسی فرانت اند یا آن چیزی که کاربر مشاهده می‌کند و بخش برنامه نویسی بک اند یا آن چیزی که سمت سرور اتفاق می‌افتد.

اجزای سایت ارز دیجیتال

طراحی ظاهر سایت

در سفارش یک طراحی سایت ارز دیجیتال، باید توجه داشته باشید عمده اتفاقاتی که در سایت توسط مخاطبین به وقوع می‌پیوندد در بخش داشبورد کاربر خواهد بود. بنابراین در اجزای سایت ارز دیجیتال بحث طراحی ظاهر گرافیکی در نسخه دسکتاپ و موبایل، استفاده از اصول رابط کاربری و تجربه کاربری از مهم ترین عوامل موفقیت یک سایت می‌باشند. طراحی این بخش می‌تواند هم به صورت استاندارد و هم به صورت کاملا انحصاری و با برنامه نویسی مشخص صورت گیرد.

طراحی فرآیندهای اصلی و فرعی

پس از آن که ظاهر و رابط کاربری سایت مورد تایید قرار گرفت، برنامه نویسی در سطح فرانت و بک ایجاد شده و به یکدیگر مرتبط می‌شوند. در واقع فرآیندهای اصلی بر روی آن‌ها شکل می‌گیرند. فرآیندهای جانبی نیز می‌توانند در همین مرحله اتفاق بیفتد. فرآیندهای اصلی در اجرای صحیح یک پروژه غیر قابل حذف می‌باشند و فرآیندهای فرعی می‌تواند به صورت سلیقگی و براساس حساسیت‌های موقعیتی و مسائل رقابتی به یک وب سایت اضافه یا حذف شود.

طراحی اصول بازاریابی

این بخش از کلیدی ترین اجزای سایت ارز دیجیتال است. زیرا شما نیاز دارید دیده شوید و مشتریان هدف خود را پیدا کنید. وب سایت باید برای بهتر دیده شدن از اصول بازاریابی مانند ریفرال مارکتینگ(شبکه معرفین)، شبکه بازاریابی، افلیت(بازاریابی مکرر توسط یک فرد)یا سیستم‌هایی مانند کوپن تخفیف که می‌تواند در معاملات جذابیت بیشتری ایجاد کند و… استفاده کند. از سوی دیگر اطلاع رسانی، ارتباط با مشتریان، سیستم‌های پیام دهی، سیستم های جذب مخاطب هم از دیگر روش های مارکتینگ می‌باشند. برای حضور در یک بازار پررقابت حتما باید اصول مارکتینگ در سایت پیاده سازی شود.

با بررسی صحیح تحلیل کسب و کار در حوزه ارز دیجیتال و مشاوره درباره حساسیت‌ها، ریسک‌ها، المان‌ها و موارد مورد نیاز کسب و کار می‌توان به یک تجربه خوب در حوزه کسب و کار آنلاین دست یافت.

در مطالب قبلی به این موضوعات پرداخته شده است:

ارز دیجیتال چیست؟

تفاوت رمزارز و ارز دیجیتال چیست؟

اهمیت طراحی سایت ارز دیجیتال چیست؟

نکات مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت ارز دیجیتال

انواع سایت ارز دیجیتال چیست؟

فرآیندهای اصلی و فرعی در طراحی سایت ارز دیجیتال

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مجموعه فراکارانت، تماس بگیرید.

سایر مقالات مرتبط:

۷ نکته مهم در طراحی سایت

صفرتا صد طراحی سایت

دیجیتال مارکتینگ ویژه چه کسب و کارهایی است؟

 

کلمات کلیدی:
طراحی سایت karait-editor ۱۳ام شهریور, ۱۳۹۹


منو