بسته یوآل فراکارانت

۱۲ ویژگی در یک محصول برای تضمین موفقیت

هدیه قرعه کشی یک دستگاه iPhone XS

مشاهده جزئیات بسته

ذخیره سازی آنلاین


در عصر ارتباطات فضاهای ذخیره سازی آنلاین یا به اصطلاح cloud یک نیاز برای مدیرانی است که نیاز به دسترسی فایل های خود خارج از دفتر کار دارند و همچنین امنیت این فایلها بسیار حائز اهمیت است.

بررسی وب سایت و حفاظت از آن


حفره های امنیتی و اشکالات برنامه نویسی میتواند در هنگام طراحی سایت خسارات جبران ناپذیری برای شما وبه همراه داشته باشد. پس بهتر است سایت از نظر امنیتی همیشه در سطح استاندارد باشد و تمامی فایلها و پوشه ها دسترسی مناسب داشته باشند.

وب سایت تیونینگ


وقتی وب سایت خوبی دارید و نمی خواهید سایتتان از اول طراحی شود . با استفاده از این امکان، ماژول ها و امکاناتی که باعث هر چه بهتر شدن عملکرد وب سایت و به روز شدن آن می شود اضافه می گردد تا بدون نیاز به طراحی سایت مجدد متفاوت بمانید.

بهینه سازی موتور جستجو


دیروز طراحی سایت خوب یک تعریف داشت؛ ظاهری جذاب امروز سایت خوب،یعنی؛ ظاهری جذاب،ساختاری ساده،در عین حال در موتورهای جستجو، ما را در صفحه اول به مخاطبین نشان دهد. فردا: زمانی است که با ما به صفحه اول گوگل آمده اید.

مالتی مدیا


بروشور دیجیتال که به واسطه نمایش در کامپیوتر از جذابیت های بصری فراوان تری نسبت به بروشور چاپی بهره مند است. از طرفی با ایجاد فرآیند های مناسب در مولتی مدیا می توان مشتری را خیلی سریع به محصول مورد نظرش هدایت کرد.

عکاسی صنعتی


روزانه چند عکس با موضوعات مختلف از جلوی چشم شما میگذرد؟! چه تعداد آنها توجه شما را جلب می کند؟! میخواهید، محصولاتتان نظرها را جلب کند ؟! میخواهید، نام محصول شما درخاطر بماند ؟! نقش عکس خوب در گرافیک طراحی سایت را میدانیم؟

تیزر تبلیغاتی


نگاهی بر کسب و کار شما که خودتان زاویه آن را تنظیم می کنید. با بهره گیری از صدا و تصویر و ایجاد جذابیت های بصری اثری خلق می کنیم برای ایجاد شعف مشتریان شما.

بازی و سرگرمی


اگر شما محصول یا خدماتی ارائه می کنید که کودکان نیازمند اصلی آنها هستند. بی شک این قسمت سهم بسزائی در جذب و افزایش بازدید وب سایت و ماندگاری نام شما در ذهن مخاطبین دارد.

Scroll Up